10 C
Bursa
7 Aralık 2023
BAL-GÖÇ – Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği
Haber

“Gençlik ve Sivil Toplum” Anketi

Sevgili Gençlerimiz,

Sizleri daha yakından tanımak ve sivil toplum örgütlerine olan bakış açınızı anlamak istiyoruz! BAL-GÖÇ olarak, gençlerimizin görüşleri ve beklentileri doğrultusunda daha etkili ve anlamlı çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, sizin fikirleriniz bizim için çok değerli.

Bu anket, gençlerimizin sivil toplum örgütlerine dair düşüncelerini, beklentilerini ve katılım isteklerini anlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sizin görüşleriniz, gelecekteki projelerimizi şekillendirmede ve sivil toplumun gençler için daha etkili olmasını sağlamada bize rehberlik edecektir.

Anketimizi doldurarak, sivil toplum örgütlerine katılımınızı, beklentilerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Unutmayın, bu anket sizin sesiniz olacak!

Anketimize katılım göstererek, sizleri daha yakından tanıma ve gençlerimizin geleceğine daha iyi katkıda bulunma fırsatı bulacağımız için şimdiden teşekkür ederiz.

Ankete katılmak  için tıklayınız.

İlgili Yazılar

Mestanlı Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneğinin Cumhuriyetin 100. Yılı etkinliği gerçekleştirildi.

selim

Başkanlar bir arada!

selim

Web Sitemizi Yeniledik!

selim

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı varsayıyoruz, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası