4 C
Bursa
14 Nisan 2024
BAL-GÖÇ – Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği
Haber

“Gençlik ve Sivil Toplum” Anketi

Sevgili Gençlerimiz,

Sizleri daha yakından tanımak ve sivil toplum örgütlerine olan bakış açınızı anlamak istiyoruz! BAL-GÖÇ olarak, gençlerimizin görüşleri ve beklentileri doğrultusunda daha etkili ve anlamlı çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, sizin fikirleriniz bizim için çok değerli.

Bu anket, gençlerimizin sivil toplum örgütlerine dair düşüncelerini, beklentilerini ve katılım isteklerini anlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sizin görüşleriniz, gelecekteki projelerimizi şekillendirmede ve sivil toplumun gençler için daha etkili olmasını sağlamada bize rehberlik edecektir.

Anketimizi doldurarak, sivil toplum örgütlerine katılımınızı, beklentilerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Unutmayın, bu anket sizin sesiniz olacak!

Anketimize katılım göstererek, sizleri daha yakından tanıma ve gençlerimizin geleceğine daha iyi katkıda bulunma fırsatı bulacağımız için şimdiden teşekkür ederiz.

Ankete katılmak  için tıklayınız.

İlgili Yazılar

İİBF Mezunlar Derneği (BİMED) Başkanı Murat DEMiR ziyareti

selim

Lozan Antlaşması’nın 100. Yılı Anısına düzenlediği “Yaz Festivali” etkinliğine katıldık

selim

21 Aralık Kuzey Makedonya Türkçe Eğitim Bayramı Kutlu Olsun

selim

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı varsayıyoruz, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası