6 C
Bursa
5 Mart 2024
BAL-GÖÇ – Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği
Haber

Eren Hükümdar – Silikon Vadisi Teknolojiyi Nasıl Kullanıyor? Webinarı

Eren Hükümdar dünyanın en büyük use case database’i olan Entrapeer’ın kurucu ortağı ve Maxitech’in Kurumsal İnovasyondan sorumlu yöneticisi olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin ilk inovasyon ekiplerinden birinin kurucusu olarak başladığı inovasyon ve teknoloji araştırmaları yolculuğuna 2017’den bu yana Silikon Vadisi’nde devam etmektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok büyük şirket ve binlerce startup ile son teknolojiler üzerine araştırmalar, PoC çalışmaları ve işbirlikleri gerçekleştirmiştir. 2019 yılından beri sektörün öncü sanayii kuruluşları ve otomotiv üreticileriyle beraber inovasyon projeleri ve araştırmaları yürütmektedir.

Eren Hükümdar eğitim hayatına Haydar Akın Anadolu Meslek Lisesinde başlayıp sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisiyar Programala bölümünü bitirdikten sonra, sektörde büyük şirketlerde çalışıp tekrardan Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne başlamış bu sırada kazandığı burs ile University of Queensland – Computer Science (Award Degree) bölümünde okuma hakkı kazanmıştır.

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ.

http://meet.google.com/yfr-ufqx-gqs

İlgili Yazılar

39. Kuruluş Yıl Dönümü Yemeği

selim

Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

admin

Aramıza Katılın!

selim

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı varsayıyoruz, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası