17 C
Bursa
21 Temmuz 2024
BAL-GÖÇ – Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği
Haber

BAL–GÖÇ Geleneksel Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kahvaltısı Yapıldı

BAL–GÖÇ Kadın Komisyonu tarafından Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle geleneksel olarak düzenlenen kahvaltı; bu yıl da 2 Mart 2024 Cumartesi günü büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
BAL-GÖÇ Kadın Komisyonu Başkanı Av. Şennur TANIR tarafından yapılan konuşmanın ardından, Balkan Kadınını çalışma yaşamında ve sosyal yaşamda başarıyla temsil eden kadınlarımız adına; bu yıl
– Prof. Dr. Sevcan ÇELENK’e (Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Birim Kalite Komisyonu Başkanı) – Sabriye ŞEN’e (Essen Organik Gıda Şirketi Kurucusu, TOBB Bursa Kadın İcra Kurulu Başkanı) – Halime ÖZGÜR’e (Uludağ Asansör Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi)
plâket takdim edildi.

Camiamıza ve derneğimize her zaman destek olan rahmetli Erol SAÇMACI’nın kıymetli eşi Serpil SAÇMACI’ya tüm kadınlarımız adına çiçek takdim edilirken; Hatice İNAN’a da kuruluşundan günümüze BAL-GÖÇ için yaptığı çalışmalar ve Balkan kadınını başarı ile temsiliyetinden dolayı çiçek takdim edildi.
Devamında kadınlarımız kendilerine vakit ayırmanın mutluluğu ile bolca eğlendiler.

 

İlgili Yazılar

“Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi” Açılışı

selim

Hoş geldin Ramazan

selim

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

selim

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı varsayıyoruz, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası