BalkanTürksiad Yönetiminden Bal-Göç’e Ziyaret

 

BalkanTürksiad Başkanı Berat Tunakan ve yönetim kurulu üyeleri derneğimizi ziyaret ettiler.

Bal-Göç Genel Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan, BalkanTürksiad heyetini aramızda görmekten duyduğumuz memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında, Bal-Göç ve BalkanTürksiad’ın aynı ortak hedefe ulaşmak için farklı kulvarlarda yürüyen iki Sivil Toplum Kuruluşu olduğunu, birbirlerinin faaliyet alanlarına saygı duyarak özenli bir işbirliği içinde olmaları gerektiğini vurguladı.

Bu konuda karşılıklı komisyonların ortak işbirliği ile çalışma grupları oluşturulması halinde daha iyi bir ivme yakalanacağını ve dernekçilik tecrübesi olan Berat Tunakan’ın başkanlığı döneminde işbirliğinin artacağını umduklarını söyledi.

BalkanTürksiad Başkanı Berat Tunakan, kendisinin de Bal-Göç üyesi olmaktan gurur duyduğunu, bu dönemde BalkanTürksiad olarak sosyal ve kültürel alanlarda ve toplumsal konularda faaliyet yürüten Bal-Göç ile ortak değerimiz olan “Balkanlar” konusunda güçlü bir işbirliği yapacaklarını belirtti.

Balkan Ticaret Merkezi kurulması konusunda önemli mesafe aldıklarını ve tüm Balkan ülkelerinde iş dünyası ile irtibatlı olduklarını ve karşılıklı yatırımlar için çaba gösterdiklerini vurguladı.

13.02.2018

 

 

 

Habere ait diğer resimleri BALKAN isimli resmi Facebook Sayfamızda görmek için buraya tıklayınız

 

Facebook'ta Paylaşın

 


Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman