Rumelisiad Yönetiminden Bal-Göç’e Ziyaret

 

Rumelisiad Başkanı Erol Kılıkçıer ve yönetim kurulu üyeleri derneğimizi ziyaret ettiler. Ziyaretin başında yeni seçilen Bal-Göç Yönetim Kuruluna hayırlı bir hizmet dönemi geçirmelerini dilediklerini belirten Erol Kılıkçıer, kendilerinin Bal-Göç ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını ve müşterek amaca hizmet eden her türlü projede kendilerine düşen katkıyı sunmaya hazır olduklarını ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayarak sözlerine başlayan Bal-Göç Genel Başkanı Prof Dr. Yüksel Özkan ise Rumelisiad Başkan ve yönetimine işbirliği konusundaki samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Prof. Dr. Yüksel Özkan bu dönemde çok daha aktif olacak olan Bal-Göç Proje Komisyonu ve Kadın Komisyonu ile Rumelisad’ın komisyonlarının ortak istişareler yaparak bir yol haritası hazırlamalarını önerdiler

Rumelisiad’ın hayata geçirdiği Minia Rumeli Projesi konusuda gündeme geldi. Rumelisiad yönetimi, bu projeye dahil edilebilecek kültürel varlıklar konusunda Bal-Göç’ün önerilerine açık olduklarını ilettiler.

30.01.2018

 

 

 

 

 

Habere ait diğer resimleri BALKAN isimli resmi Facebook Sayfamızda görmek için buraya tıklayınız

 

Facebook'ta Paylaşın

 


Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman