Hayırlı ve Güzel Bir Bal-Göç Geleneği:
"BAL-GÖÇ Tarafından Kırcaali'de İftar Yemeği Verildi"

 

Oriental Restoranda 22.06.2017 tarihinde verilen ve geniş bir katılımla gerçekleşen iftar yemeği; Bal-Göç'ün Sosyal Medya Hesapları ve Kırcaali Bölge Müftülüğünce Kırcaali Halkına duyurulmuştu.

Bu duyurularda Müslüman, Hıristiyan ayrımı yapmadan tüm Kırcaali sakinlerinin iftarımıza davetli olduğu vurgulanmıştı. Bu kardeşlik çağrısına uyup iftarımıza katılan DOST Partisi Başkanı Lütfi Mestan'a, Türkiye Cumhuriyeti Filibe Başkonsolosu Muavini Volkan Tanyıldız'a, DOST Partisi Başkan Yardımcıları Mehmet Hoca ve  Şaban Ali Ahmet'e, Cebel Belediye Başkanı Bahri Ömer'e, HÖH Partisi'nden Kırcaali Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Tuncay Şükrü'ye, Kırcaali Bölge Müftüsü Beyhan Mehmet'e, Müftü Yardımcısı Nasuf Nasuf'a ve çok değerli Kırcaali halkına teşekkür ederiz.

BAL- GÖÇ Derneği, her Ramazan ayında Bulgaristan’ın çeşitli yerleşim merkezlerinde verdiği iftar yemeği geleneğini, bu yıl Kırcaali’de düzenlediği iftar ile sürdürmüştür. Bizler, geçmiş yıllarda "kardeşliğin" ve "komşuluğun" gereği olarak yürüttüğümüz bu faaliyetleri, "ayrım yapmadan" ve "birleştirici bir yaklaşımla"  gelecekte de sürdürmeye devam edeceğiz.

 

 

 

Habere ait DİĞER FOTOĞRAFLARI, Balkan Adlı Facebook Sayfamızda Görmek İçin BURAYA tıklayınız.

 

Facebook'ta Paylaşın

 

Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman