Mümin Gençoğlu ölüm yıldönümünde kabri başında anıldı

 

 

Ankara'ya dönemin Maliye Bakanı Adnan Kahveci'nin cenaze törenine giderken, Sivrihisar yakınlarında özel aracıyla geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren ANAP Bursa eski Milletvekili merhum Mümin Gençoğlu, Emirsultan Mezarlığı'ndaki kabrinin başında sevenleri dostları ve yakınları tarafından anıldı.

Anma töreninde konuşan Gençoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Gençoğlu, "Aradan 11 yıl geçmesine rağmen halen O'nun öldüğüne inanmıyorum. O, hep bizim kalbimizde yaşadı. Bunca yıldan sonra onu unutmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
 
Daha sonra söz alan Bursa eski Valisi Zekai Gümüşdiş de, Gençoğlu'nun sevecen, azimli bir insan olduğunu ve her zaman kazanmak için çalıştığını söyledi. Düzenlenen anma törenine, BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç. Dr Emin Balkan, Siyasi parti temsilcileri ve AKP büyükşehir belediyesi başkan aday adayı Cüneyt Karlık, Genç Parti İl Başkanı Hasan Basri Erdem, DYP İl Başkanı İlker Özaslan, Görükle Belediye Başkanı Ceylan Özoğlu ve çok sayıda soydaş katıldı.

 

.