Bulgaristan'da Yapılacak Mahalli Seçimlerde Türk Adaylara Destek

 

 

Kirli'den Şükran Hanıma destek

.

Doç.Dr.Emin Balkan başkanlığındaki BALGÖÇ heyeti Bulgaristan gezisi esnasında HÖH'nin Kırcaali il başkanı Bahri Ömer ve Kirkova Belediye Başkan adayı Şükran Kazım İdris ile birlikte Kirli HÖH yönetim ve Belediye encümen adaylarını ziyaret ettiler.
 
Burada yapılan görüşmelerde Emin Balkan, demokraside parti içi yarışın olması gerektiği fakat sonunda belirlenen adayın ise tüm parti mensuplarınca darılma ve küskünlük olmaksızın desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak Kirli'lerin Kirkova HÖH Belediye Başkan Adayı Şükran Hanımı gönülden desteklemelerini istedi
.
.

Mestanlı'da adayımız Birol İbrahim Köseömer

.

BALGÖÇ Genel Başkanı Doç.Dr.Emin Balkan Mestanlı( Momçilgrad ) HÖH Belediye Başkan Adayı Birol İbrahim Köseömer'i seçim bürosunda ziyaret ederek, BALGÖÇ'ün kendisine gönülden destek verdiğini belirtti

.
.

Çorbacılar'da BALGÖÇ'ten Şükran Kazım İdris'e destek

.

Bulgaristan, Kırcaali, Kirkova Belediye Başkan Adayı Şükran Kazım İdris ve Çorbacılar HÖH yönetimini BALGÖÇ Genel Başkanı Emin Balkan ile Başkan Yardımcıları Sabri Mutlu ve Racep Yiğitoğlu beraberlerinde Kırcaali HÖH İl Başkanı Bahri Ömer ile birlikte ziyaret ettiler.
 
Seçim çalışmalarının değerlendirildiği sohbette Şükran Hanıma belde ayırımı yapmaksızın Kirkova'ya bağlı tüm yerleşim yerlerindeki herkesin destek vermesi gerektiği ve BALGÖÇ'ün de bu hususta her türlü yardımı yapmaya hazır olduğu ifade edildi.
BAŞARILAR ŞÜKRAN KAZIM İDRİS...
.
.

Hasan Aziz İsmail'e başarılar

.

BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç.Dr.Emin Balkan geçen haftaki Bulgaristan gezisi esnasında HÖH Kırcaali Belediye Başkan adayı Hasan Aziz İsmail'i ziyaret ederek başarı diledi ve kendisine BALGÖÇ'ün hertürlü desteği vereceğini  ifade etti.
 
Bu görüşme öncesi Kırcaali HÖH binasının önünde Doç.Dr.Emin Balkan, Kırcaali HÖH İl Başkanı ve Cebel Belediye Başkanı Bahri Ömer, HÖH Milletvekili Lütfü Mestan, Ardino Belediye Başkanı Aydın Mehmed Serkan ve Kırcaali Belediye Başkan Adayı Hasan Aziz İsmail birarada görülmekte.
.
.

Koşukavak'ta adayımız Semihan Kerim Mehmed

.

Bulgaristan, Koşukavak( Krumuovgrad )'ın HÖH Belediye Başkan adayı Sebihan Kerim Mehmed'i Emin Balkan başkanlığındaki BALGÖÇ heyeti ziyaret ederek, seçim çalışmaları değerlendirildi.
 
Balkan, Semihan hanıma başarı dileyerek BALGÖÇ'ün seçim çalışmalarında her türlü desteğe hazır olduğunu ifade etti.
.
.